Zamówienie recepty bez wizyty u lekarza


Usługa jest dostępna dla osób posiadających aktywne Internetowe Konto Pacjenta. W celu zamówienia recept proszę wypełnić formularz zamówienia recepty /patrz poniżej.
Zasady korzystania
  • Z usługi mogą skorzystać osoby, które mają aktywną deklarację do lekarza rodzinnego w NZOZ „VITA-MED” sp.p.
  • Lekarz wystawi e-receptę tylko na leki, których stosowanie na stałe wynika z dokumentacji medycznej.
Odbiór kodu PIN uprawniającego do odbioru leku w aptece
  • Wymagane jest aktywowanie Internetowego Konta Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl. Recepta elektroniczna (kod PIN) dotrze do Państwa automatycznie w chwili jej wystawienia.
  • Jeśli wystawienie recepty na podstawie zgłoszenia nie będzie możliwe, skontaktujemy się z Panią / Panem w celu wyjaśnienia problemu.
  • Realizacja złożonego poprzez formularz zamówienia: do 3 dni roboczych.
Dane osobowe*
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Informacja o recepcie*
Lista leków*
Uwaga! W polu poniżej proszę wpisywać jedynie nazwę przyjmowanego leku wraz z dawką oraz liczbę opakowań.
Administratorem danych osobowych jest NZOZ „VITA-MED” sp.p. z siedzibą w Suwałkach przy ul. Putry 9 DANE OSOBOWE w postaci: IMIENIA, NAZWISKA, NUMERU PESEL, ADRESU ZAMIESZKANIA, ADRESU EMAIL, NUMERU TELEFONU będą przetwarzane przez ADO w celu sporządzenia i wydania pacjentowi recepty na leki. Podstawą przetwarzania danych osobowych wpisanych w formularz kontaktowy jest dobrowolna zgoda pacjenta. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania sprostowania danych osobowych. Wprowadzone dane będą przetwarzane przez czas związany z realizacją usługi (wydania recepty), a takżę przez ustawowy czas związany z przechowywaniem dokumentacji medycznej.